У 2019 за допомогою аукціонів на Прозорро.Продажі до бюджетів різних рівнів, ввійшло близько 10 мільярдів гривень. Беззаперечним чемпіоном по наповнюваності була визнана Українська універсальна біржа, обганяючи найближчої мільйонів гривень.

За будь-перемогою і будь-який гривнею, що надійшла до бюджетів в минулому році, вкладена ретельна діяльність не одного десятка професіоналів. Бо ж не тільки вони створюють повне обслуговування беруть участь в аукціонах, але і тих, хто шукає інвесторів, виборів необхідних об’єктів, покращують сервісні програми для комфорту відвідувачів нашої електронного майданчика.

До слова, 2 з 5 найбільш дорогих лотів 2019 року теж брали участь на Українській універсальній біржі. Земельні торги теж проводяться на порталі УУБ https://sale.uub.com.ua/news/torgy-zemleyu-na-majdanchykah-prozorro-prodazhi

Аукціони Прозорро регулярно демонструють докази власної успішності. З цієї причини вони стають все більш відомими. Тут виставляють власні лоти уже крім держустанов бізнесмени.

Електронні торги зараз в повній мірі проходять в онлайн-режимі. З цього випливає, що тепер вам не треба буде витрачати власний вільний час на регулярні поїздки, займаючись тривалими пошуками ідеальних і найбільш прибуткових і привабливі пропозицій. 

Популярність системи Прозорро.Продажі

Чим конкретно зацікавила безліч людей сучасна система Прозорро.Продажі? Перш за все, саме тут є можливість, якщо потрібно і хочеться підібрати і купити товари високої якості. Сюди входить транспорт, нерухомість, ділянки землі. Скористайтеся відмінним шансом тут і тепер бути власником унікальних ресурсів, які, безсумнівно, знадобляться в житті. Використовуйте прибуткові й привабливі пропозиції електронного майданчика.

Не сумнівайтеся в тому, що все у вас без сумнівів буде проходити вдало, саме так як необхідно. У разі, якщо є ще питання, користуйтеся допомогою досвідчених фахівців. Вони знають всі головні новини і події.

Є шанс замовити розсилку листів по електронній пошті, де будуть новинки лотів. Нехай ви весь час будете укладати тільки вдалі угоди, які пов’язані з продажем або реалізацією продукції високої якості. Користуйтеся можливістю мати самий різний товар. Крім цього, у вас є також один значимий помічник – телеграм бот. Він постійно повідомить і допоможе вам. Система Прозорро.Продажі є безпомилковим і гідним учасником ринку, до якого варто долучитися.

Характеристики малої приватизації

До закону про реалізацію держмайна, прийнятого в 2018 році, все продавалося приховано і тихо для «своїх» покупців за вигідними цінами. Колишні стандарти допомагали процвітати корупції. Об’єкти продажів йшли з молотка практично даром і без особливої ​​конкуренції.

Малою приватизацією називають реалізацію землі, будівель, фірм цілком або частинами, різноманітних акцій, які належать державі. Всі потенційні об’єкти реалізації, де державна частка становить понад 50%, може продаватися тільки через Прозоро.Продажі. Вартість об’єктів малої приватизації не повинна перевищувати 259 млн. грн. Автоматизований процес перешкоджає корупції і сприяє реальними ринковими цінами на продається майно. Покупці мають можливість придбати цікавить актив за вигідною ціною.

У таких торгах можуть виставлятися різноманітні державні активи. Участь можуть брати всі бажаючі. Мала приватизація проходить за принципом проведення звичайних аукціонів.

Де проводяться торги онлайн?

Основою для всіх транзакцій є відома українська платформа Prozorro, де збирається багато пропозицій, і клієнти добре знають, як працює система. Деякі експерти припускають, що причиною збільшення пропозицій тендерів стало бажання покращити особистий імідж. Але, незалежно від того, що було першоджерелом, конкурентні процедури закупівель стали користуватися попитом. 

Ще однією суттєвою специфікою роботи на такій платформі є відкритість інформації, що стосується бюджетних коштів. Тож державні організації стають як би «на долоні», що дозволяє максимально сумлінно вести закупівельний бізнес без можливості приховати навіть незначну покупку від цікавої публіки.

Українська універсальна біржа, на котрій проводяться торги, була зареєстрована 18 листопада 1997 р. В результаті вона стає однією з найкращих та професійних українських організацій. В результаті компанія починає відкрито надавати послуги обміну. У 2016 році він був авторизований у плані ProZorro, який був новим для того часу. І тепер це офіційна віртуальна платформа для державних закупівель. 

Prozorro.Sale – це місце, де будь-який учасник може виставити свою продукцію на продаж або, навпаки, придбати її. Біржові аукціони проводяться за кількома категоріями. Усі вони пов’язані з масовим продажом певного товару. Якщо особа чи організація має намір купити величезну кількість деревини або взяти автомобілі на продаж, то Prozorro – це підходяще місце для того, щоб це реалізувати.