Для прийняття участі в онлайн-аукціоні, з початку потрібно пройти процедуру реєстрації на сайті акредитованого майданчика системи Прозорро. Не варто турбуватися про порушення анонімності. Учасники не зможуть побачити ваші персональні дані. Кожному користувачеві який проходить процедуру реєстрації присвоюється спеціальний номер. Під ним він робить свої ставки. 

Після завершення процедури реєстрації, користувач має оплатити свій внесок. Його розмір зазвичай складає біля 10% від стартової вартості за лот. Точна вартість буде зазначена в інформаційному полі про лот. Коли страховий внесок буде сплачено, користувач натискає кнопку «Брати участь»

Торги проходять за три раунди. Кожен триває по дві-три хвилини. Перемогу одержує той учасник, котрий запропонує максимальну ціну за цей товар. Отже, на найкращих умовах ви можете дуже швидко, зручно та без фактичної присутності отримати у власність землю, необроблену дереву або якесь майно, що було під арештом.

Які сторони беруть участь в процесі

Відповідно до інформації від Megasale, в аукціонах приймають участь такі сторони: 

  • організатори;
  • виконавці;
  • учасники.

Організаторами є особи, котрі продають або віддають в оренду земельну ділянку, нерухоме майно або інші товари. Виконавцями є особи, котрі відповідають за проведення аукціонів. Окрім того вони інформують всіх учасників про умови, ціну та інші нюанси запланованої угоди.

Після проведення аукціону, між двома учасниками укладається договір. Підписання обов’язково проходить під контролем компетентного юриста, додаткову оплату за це проводити немає необхідності, оскільки організатори аукціону беруть на себе за це відповідальність.

Комфорт використання електронних майданчиків Прозорро

Продажі через платформу Прозорро проходить через сайти офіційних електронних платформ. Це можливість вибрати кращий товар за вигідною ціною, відвідати цікавий для торгів аукціон. Процес на майданчику проходить відкрито, в ньому можуть брати участь та створювати акаунти всі бажаючі, які ознайомилися зі списком пропозиціями платформи.

Більш детальну інформацію про переваги від використання електронних майданчиків системи Прозорро.Продажі можливо переглянути за на сайті megasale.com.ua. Цей інформаційний портал відповідає за збереження перевіреної та надійної інформації на ринку онлайн-аукціонів та ринку державних закупівель.