З недавніх пір на електронних майданчиках з акредитацією в системі ПроЗорро. Продажі, з’явилась можливість брати участь в торгах, де на лот ставиться арештоване майно. Тобто, мова йде про певні рухомі або ж нерухомі активи, які протягом якогось часу знаходились в приватних руках але через борги були поверненні на користь держави. 

До того, як стала активно працювати система ПроЗорро, такими активами розпоряджались по-різному і дуже часто в цих процесах була серйозна корупційна складова. В сучасних умовах, коли такі процедури стали проводитися в публічному форматі, аукціони проводяться у відкритому форматі і всі учасники знаходяться в однакових умовах.

Що стосується вимог до самих учасників, то ці моменти вже прописуються організаторами торгів і у випадку з кожним лотом це робиться окремо. 

Для більш глибокого розуміння цієї теми, ви можете перейти за посиланням https://megasale.com.ua/prodam-lis-kruglyak-sosny-u-harkovi-na-prozorro-sale та почитати про те, як реалізується подібне майно з врахуванням всіх дрібних та часто непомітних моментів.

Яке арештоване майно може бути виставлено на торги?!

Тут немає якоїсь однозначної відповіді, тому як аукціон – це відкритий майданчик, де можна знайти лоти різного типу.

Варто ще раз нагадати, що ми говоримо саме з електронні майданчики з акредитацією в ПроЗорро, що є важливою до виконання умовою.

Обравши будь-який з таких сервісів, ви зможете дуже легко знайти такі типи арештованого майна, як:

  • Нерухомість – це можуть бути житлові приміщення, які можна використовувати для побутових справ або ж якісь заводські приміщення, комерційні об’єкти, недобудови, гаражі й тому подібні активи;
  • Транспортні засоби – в цьому розділі можна найти різні типи транспорту, який міг бути арештований і виставлений на торги. Це можуть бути як звичайні легкові авто, так і спеціалізована техніка для виконання якихось робіт;
  • Земельні ділянки – тут ситуація схожа з нерухомістю і такі активи також є досить частими на електронних майданчиках;
  • Електроніка – дуже часто за несплату торгів можуть бути конфісковані комп’ютери та інша техніка, яка також реалізується шляхом виставлення на електронний аукціон.

Ви можете самостійно перейти у розділ з арештованим майном та ознайомитися з актуальним переліком оголошень, які підходять саме вашим критеріям.