Постійне зростання популярності онлайн-тендерів зумовлено великою кількістю факторів. Перш за все, це максимально зручно. Людина має можливість взяти участь в цікавих торгах незалежно від того, де вона знаходиться на конкретний момент. Більш того, для цього навіть не потрібно мати в наявності персональний комп’ютер. В цілому, буде достатньо навіть мобільного телефона з підключенням до інтернету.

При цьому, ці моменти не є основними і найбільш вагомою причиною популярності торгів можна назвати корупційну складову. На відміну від звичайних договорів, тут ризик втрати своїх коштів мінімальний. 

Дуже велику роль тут має сама система ProZorro, яка чітко контролює подібні операції. В цьому можна впевнитися, ознайомившись зі звичними статистичними даними, в яких всі ці моменти дуже легко прослідковуються.

Які види тендерів можна назвати основними?!

Насправді, є різні типи тендерних оголошень, які можуть відрізнятися за змістом й тому подібними моментами. При цьому, можна легко визначити два основні типи торгів, вони можуть бути:

  • Закритими – це означає, що взяти участь в такому тендері можуть лише ті компанії, які попередньо отримали відповідне запрошення від організатора тендеру. Далі, збирається певна кількість потенційних учасників і серед них обирається компанія, що запропонувала найбільш вигідні умови;
  • Відкритими – дана група торгів вважається ще більш цікавою, так як в таких тендерах можуть брати участь всі. Тобто, не потрібно мати ніяких запрошень. Якщо ви знаходите відповідне оголошення на електронному майданчику, ви просто маєте можливість відправити свою заявку та взяти участь в торгах.

Важливо нагадати, що для всього цього потрібно попередньо обрати сам електронний майданчик. На сьогодні, це зробити не так важко, головне лиш впевнитися в тому, що знайдений вами ресурс має відповідну акредитацію.

Ви можете перейти на сайт tender.uub.com.ua та особисто поглянути на те, як повинен виглядати надійний та зручний ресурс. Українська універсальна біржа в цьому плані завжди була на перших ролях. Не секрет, що саме цей майданчик був одним з перших, що запропонував послуги участі в електронних тендерах.

Вам же залишається лише ознайомитися зі всіма акредитованими майданчиками, порівняти їх та зробити свої власні висновки.