Малої приватизацією Прозорро називають продаж всіх основних об’єктів нерухомості, підвальних, житлових приміщень, що знаходяться в державному володінні та мають вартість у межах 250 мільйонів гривень. Таким чином, у представників малого та середнього бізнесу, які раніше не мали доступу до недорогих пропозицій з оренди та продажу приміщень державної власності, тепер є можливість дізнаватися про них першими. Також під даний тип об’єктів фонду підпадають земельні ділянки, комунальні підприємства, а також пакети акцій окремих компаній, що знаходяться як в держвласності, так і у місцевих керівників органів влади.

Особливості процесу торгівлі на Prozorro.Sale

Особливістю аукціонів Прозоро є те, що практично всі лоти, представлені на майданчику та потрапляють в цю категорію, надає Фонд держмайна спільно з відповідальними за прийняття рішень місцевими радами. Таким чином, самі підприємці, купуючи або орендуючи об’єкти нерухомості, поповнюють бюджет свого міста, тим самим піклуючись про його розвиток. Завдяки прозорій політиці майданчика щодо представлених лотів, учасники торгів мають можливість здобувати актуальні, практично ексклюзивні об’єкти нерухомості, підприємства за демократичними цінами.

Сам процес торгів відбувається на одному зі спеціальних майданчиків, акредитованих Prozorro.Sale. Окрім об’єктів державної власності, тут також розміщують інші лоти, у тому числі необроблену деревину, деталі за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-zhitomiri-na-prozorrosale/.

Купити вигідно на Прозорро

Мала приватизація, продаж на аукціонах Prozorro.Sale державних, комунальних, житлових приміщень, підвалів проводиться з дотриманням всіх запропонованих правил та норм на електронного майданчика та законодавства країни. Купуючи об’єкти нерухомості в акредитованого учасника системи державних закупівель України, кандидат автоматично стає учасником загальнодержавної програми з розвитку малого та середнього бізнесу. 

Більше немає потреби ходити по кабінетах чиновників, які не звертають увагу на проблеми та бажання звичайних людей. Достатньо ввести свої дані, зареєструватися та внести перший внесок. Не слід відкладати на потім мрію про володіння маленьким бізнесом, невеликою, але заслуженою в чесній боротьбі комерційною власністю.