«Українська енергетична біржа» є джерелом валютних цін на енергоносії в Україні. Міністерство економіки, торгівлі та сільського господарства України — Міністерство економіки рекомендує врахувати цінову ціль на видобуту сировину, а саме на нафту та природний газ.

Варто відмітити, що змінення ціни на сировину при міжнародних закупівлях змінюється під впливом європейської біржі та біржі самої країни.

Для того, щоб розрахувати ціну на паливо, застосуйте його попередню ціну, офіційний курс гривні по відношенню до долара, величину європейських цін та котирування УЕБ www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/

Метаморфоза цін при державних закупівлях регулюється за допомогою формули, що враховує ціни концентратора NCG та середні ціни пального на біржі за місяць. Врахуйте, що ціни на певний вид палива повинні бути узгоджені на етапі формування контракту. Міністерству також рекомендується розглянути більш точні ціни на нафтопродукти, щоб уникнути неточності у розрахунках.

Основним документом, на який варто покластися при складанні договору, є закон «Про публічні закупівлі», який містить усі основні дані клієнта, а також порядок внесення будь-яких змін у певних випадках, описаних у 41 статі Закону.

Інформування про ринкові ціни на сировину

Співробітники УЕБ зобов’язані надати клієнту всі необхідні документи про ринкові ціни на цікаву для нього сировину. Ці документи з точним розрахунком ціни на нафтопродукти складаються відповідно до рекомендацій Міністерства економіки. Ці посилання враховують усі формули. Поточна ціна в такому розрахунку розраховується шляхом ділення вартості всіх укладених біржових угод протягом торгового дня на кількість цього біржового товару.

Розрахунок вартості будь-якого виду сировини базується на результатах електронних біржових торгів в Україні. Також всі дані базуються на укладених угодах.

Таким чином, ціна природного газу розраховується шляхом ділення загальної вартості сировини на обсяг закупівель та реалізації даного джерела протягом кожного періоду часу.

Також на вимогу клієнта допустимі інші типи інформаційних сертифікатів, які, безперечно, будуть оброблятися працівниками УЕБ з урахуванням відповідних даних.